Sindy - velmi jemné silonové punčochy na podvazek
search
  • Sindy - velmi jemné silonové punčochy na podvazek
  • Sindy - velmi jemné silonové punčochy na podvazek

Sindy - velmi jemné silonové punčochy na podvazek

40 Kč
Dodání do 3-7 pracovních dní

Velmi jemné silonové punčochy na podvzek SINDY 15 DEN s elegantním vzhledem a vysokou transparentností přináší komfort, který oceníte při slavnostní příležitosti i každodennímu použití.  Příměs vlákna Lycra(R) a antimikrobiální úprava Sanitized chrání před množením mikroorganismů a vznikem nepříjemných pachů. Punčochy na podvazek SINDY mají zesílenou špici pro delší životnost.

Jemnost: 15DEN

Složení: 88%PAD 12% Lycra

Velikost: 25
Barva: Noiset (tělová)
Počet
Na objednávku 3-5 dní

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Velmi jemné silonové punčochy na podvzek SINDY 15 DEN s elegantním vzhledem a vysokou transparentností přináší komfort, který oceníte při slavnostní příležitosti i každodennímu použití. Příměs vlákna Lycra(R) přináší vysoký komfort, který oceníte každý den. Díky přídavku Lycry punčocháče perfektě přilnou k tělu a mají delší životnost. Logo Lycra LegCare označuje výrobky, které příznivě ovlivňují energii a vitalitu celého organizmu. Lehká odstupňovaná komprese v celé délce lýtka poskytuje celodenní masáž nohou, čímž napomáhá k jejich vitalizaci a snižování únavy celého organizmu v průběhu dne.

Punčochy jsou určeny pro aktivní a dynamické ženy všech věkových skupin.  Poskytují ženám dostatek komfortu a volnosti pohybu, elegantní a moderní vzhled

sindy-punchochy

Parametry

Pohlaví
Žena
Věk
18-99 let
Materiál
88% PAD, 12% Lycra
Vzor
hladké bez vzoru
Barva
Tělová
Černá
Jemnost
15 DEN

Specifické reference

ean13
8592921051916