Termín dodání zboží

Zboží Vám doručíme do 2-4 pracovních dní pokud je na skladě, v opačném případě do 10-14 pracovních dní. Orientační dodací lhůty jsou uvedeny u každé položky v naší nabídce. O zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete informováni. O skutečnost, že zboží momentálně není skladem, budete neprodleně informování e-mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Objednávky přijaté o víkendech a svátcích jsou potvrzovány nejpozději následující pracovní den. Doba dodání se v tomto případě o dny pracovního volna a klidu prodlužuje.

Doprava zboží

GLS – kurýrní služba s dovozem zboží až k Vám domů. Obvyklá doba doručení je druhý den po odeslání. Cena této přepravy je 79,-Kč, při hodnotě objednávky nad 2000,-Kč máte dopravu ZDARMA.

Zásilkovna – doručení zboží na Vámi vybrané doručovací místo Zásilkovny - při nákupu do 2000,- je cena přepravy 95,-Kč - při nákupu nad 2000,- je doprava ZDARMA

Možnosti platby

Dobírkou – za zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží. - doběrečné u služeb GLS i Zásilkovna je 25,-Kč

Bankovním převodem – po potvrzení objednávky zaplatíte za zboží prostřednictvím běžného bankovního účtu. Zboží Vám bude odesláno po připsání částky na náš účet. Bankovní převod je ZDARMA.

On-line platba kartou – při odeslání objednávky budete přesměrováni na platební portál, kde za zboží zaplatíte prostřednictvím Vaší platební karty. On-line platba kartou je ZDARMA.