Ariana PLUS - pohodlné nadměrné punčochové kalhoty s malým klínkem
search
  • Ariana PLUS - pohodlné nadměrné punčochové kalhoty s malým klínkem
  • Ariana PLUS - pohodlné nadměrné punčochové kalhoty s malým klínkem

Ariana PLUS - pohodlné nadměrné punčochové kalhoty s malým klínkem

38 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Klasické punčochové kalhoty (punčocháče) ARIANA PLUS s ověřenou kvalitou, které můžete důvěřovat. Použitý materiál Nylon 6.6 zajišťuje delší životnost a lepší komfort při nošení. Výhodou produktů značky ARIANA PLUS je antimikrobiální úprava Sanitized(r), která zabraňuje množení mikroorganismů, malý klínek, zesílená špice a sed.

Jemnost: 20DEN

Složení: 85% PAD 15% Lycra

Velikost: 164/116
Barva: Nero (černá)
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Pohodlné nadměrné punčochové kalhoty ARIANA Plus 20DEN s ověřenou kvalitou od českého výrobce  Trading, s.r.o., které můžete důvěřovat. Použitý materiál Nylon 6.6 zajišťuje delší životnost a lepší komfort při nošení. Výhodou produktů značky ARIANA MAXI je antimikrobiální úprava Sanitized(r), která zabraňuje množení mikroorganismů. Vyšší podíl Lycry dodává výrobku vysokou elasticitu a pro příjemné nošení a tvarovou stálost mají punčochy malý klínek a zesílenou špici. 

Příměs vlákna Lycra(R) přináší vysoký komfort, který oceníte každý den. Díky přídavku Lycry punčocháče perfektě přilnou k tělu a mají delší životnost. Logo Lycra LegCare označuje výrobky, které příznivě ovlivňují energii a vitalitu celého organizmu. Lehká odstupňovaná komprese v celé délce lýtka poskytuje celodenní masáž nohou, čímž napomáhá k jejich vitalizaci a snižování únavy celého organizmu v průběhu dne.

Punčochy jsou určeny pro aktivní a dynamické ženy všech věkových skupin.  Poskytují ženám dostatek komfortu a volnosti pohybu, elegantní a moderní vzhled

ariana-plus-mk

Parametry

Pohlaví
Žena
Věk
18-99 let
Materiál
85% PAD 15% Lycra
Vzor
hladké bez vzoru
Barva
Tělová
Černá
Jemnost
20 DEN

Specifické reference

ean13
8592921051589