Kapsička MACs Cat králík, drůbež a pampeliška
search
  • Kapsička MACs Cat králík, drůbež a pampeliška

Kapsička MACs Cat králík, drůbež a pampeliška

31 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Masová kapsička pro kočky – 35 % králík (králičí srdce, králičí játra), 35 % drůbež (kuřecí srdce, drůbeží žaludky, kuřecí krky), minerální látky (1 %), byliny (0,1 %), pampeliška (0,1 %).

Balení: 100g
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Masová kapsička pro kočky – 35 % králík (králičí srdce, králičí játra), 35 % drůbež (kuřecí srdce, drůbeží žaludky, kuřecí krky), minerální látky (1 %), byliny (0,1 %), pampeliška (0,1 %).

 

Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku.

 

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

 

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky. Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce. Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku.

 

Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.

 

Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů, neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky, žádné přidané cukry a sirupy. Bez náhražek, bez chemie. Žádná přidávaná voda. Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

 

Nefalšovaná masová kapsička. Poctivý německý výrobek, stejný pro německou i českou kočku.

 

Ingredience

Složení: 35 % kachna (kachní srdce, kachní krky), 35 % drůbež (drůbeží srdce, drůbeží svalovina, drůbeží játra, drůbeží žaludky, drůbeží krky), jablko (2 %), minerální látky (1 %), byliny (0,1 %).

 

Deklarované jakostní znaky

Analýza: Hrubý protein 10,8%, Tuky 6,2%, Vláknina  0,4%, Popeloviny 2,5%, Vlhkost 80%.

 

Nutriční doplňkové látky: Vitamín D3 200 IE, Taurin 1.500mg, Zinek jako síran zinečnatý monohydrát 15mg, Mangán jako manganatý monohydrát síranu 3mg, Jód jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,75mg

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Všechny věkové kategorie

HMOTNOST        DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       100 - 150 g

3 kg       120 - 180 g

4 kg

 

150 - 200 g

5 kg       180 - 250 g

6 kg       200 - 300 g

7 kg       225 - 310 g

kaps-losos

Parametry

Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka
kastrované kočky