MACs Cat MONO sensitive kůň
search
  • MACs Cat MONO sensitive kůň

MACs Cat MONO sensitive kůň

60 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Složení: Maso (99% koňské)

Masová konzerva pro kočky – 99% pravého masa. Obsahuje pouze koňské maso, koňské srdce a vývar z koňského masa.

Balení: 200g
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Pro speciální potřebu kočky s alergií nebo hypersenzitivitou na některá masa. Nebo pro kočku prostě jen velmi vybíravou. Jediným živočišným zdrojem proteinu je čisté koňské maso. Využitelné jako doplněk léčby, dieta při některých onemocněních.

 

Masová konzerva pro kočky – 99% pravého masa. Obsahuje pouze koňské maso, koňské srdce a vývar z koňského masa.

 

Vhodné i pro mimořádně citlivou, vybíravou a mlsnou kočku nebo kočku s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství, stáří, kojení, březosti. Pro dosažení maximální výstavní kondice i udržení zdraví do vysokého věku.

 

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kočce všechno potřebné k dosažení kvalitního zdravého života. Konzervy a kapsičky MAC´s mohou být používány ve všech životních stadiích kočky, dodávají všechny potřebné živiny včetně taurinu, jsou obohaceny o minerální látky. Jsou přizpůsobené zejména potřebám chovných i sterilizovaných kastrovaných koček v domácím prostředí. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

 

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky.

 

Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce. Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku.

 

Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.

 

Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů, neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky, žádné přidané cukry a sirupy. Bez náhražek, bez chemie.  Žádná přidávaná voda. Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

 

Nefalšovaná masová konzerva, obsahuje 99% pravého masa. Poctivý německý výrobek, stejný pro německou i českou kočku.

 

Ingredience

Maso (min. 99% koňské) a vedlejší produkty živočišného původu (koňské srdce, vývar z koňského masa), minerální látky (1%).

 

Deklarované jakostní znaky

Hrubý protein 11,5 %, oleje a tuky 5 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 80 %

 

Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3 200 iE, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 25 mg/kg, mangan (jako síran manganatý monohydrát) 1,4 mg/kg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 0,75 mg/kg, Taurin 1.500 mg/kg

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka

HMOTNOST        DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

3  kg      110 - 160 g

3,5 kg    120 - 180 g

4 kg       130 - 190 g

4,5 kg    145 - 210 g

5 kg       155 - 220 g

6 kg       175 - 250 g

7 kg       190 - 280 g

8 kg       210 - 300 g

konz-catmonokun-200

Parametry

Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka
kastrované kočky