MACs Cat pro koťata telecí a kuřecí srdce
search
  • MACs Cat pro koťata telecí a kuřecí srdce

MACs Cat pro koťata telecí a kuřecí srdce

37 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Složení: Maso (min. 41% telecí, min. 30% kuřecí)

Masová konzerva pro koťata – 96% masa. Z toho (min. 41% telecí, min. 30% kuřecí) a vedlejší živočišné produkty (telecí: srdce, játra, plíce, kuře: srdce, žaludek, játra, krk) minerály, moučka z vaječných skořápek (0,1%), taurin.

Balení: 200g
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Masová konzerva pro koťata – 96% masa. Z toho (min. 41% telecí, min. 30% kuřecí) a vedlejší živočišné produkty (telecí: srdce, játra, plíce, kuře: srdce, žaludek, játra, krk) minerály, moučka z vaječných skořápek (0,1%), taurin.

 

Vhodné i pro mimořádně citlivé, vybíravé a mlsné kotě nebo kotě s problematickým příjmem krmiva – při nemoci, vysílení, nechutenství. Také vhodné pro březí, kojící nebo jinak velmi vytíženou kočku.

 

Základní a kompletní krmivo, poskytuje kotěti všechno potřebné k růstu a vývoji, k dosažení kvalitního zdravého života. Dodává všechny potřebné živiny včetně taurinu, obohaceno o minerální látky. Prevence chorob močových cest je samozřejmostí v každé MAC´s receptuře.

 

Všechny kočičí konzervy a kapsičky MAC´s jsou Grain Free – bez obilí. Chovatel proto může bez obav vybírat chutě a měnit různé druhy MAC´s konzerv a kapsiček a tím různé maso podle chutě kočky.

 

Kočky upřednostňují více chutí v jedné dávce krmiva, proto konzervy MAC´s obsahují obvykle dva různé druhy masa v jedné dávce. Výsledkem je mimořádná chutnost a přitažlivost pro každou kočku.

 

Konzervy a kapsičky MAC´s jsou také kdykoliv využitelné jako přídavek čistého masa k jakémukoliv krmivu, jako ochucení, obohacení, nebo přímo jako pamlsek a výchovný prostředek, pro ten nejlepší vztah mezi kočkou a jejím člověkem.

 

Neobsahují „formed meat“, falešné maso z živočišných odpadů, neobsahují žádné škroby, želé a jiné plnící a slepující látky, žádné přidané cukry a sirupy. Bez náhražek, bez chemie.  Žádná přidávaná voda. Žádná konzervační, barvicí a ochucovací chemie, jen chuť přirozených kvalitních surovin – masa.

 

Nefalšovaná masová konzerva, obsahuje 96% pravého masa. Poctivý německý výrobek, stejný pro německou i českou kočku.

 

Ingredience

Složení: Maso (min. 41% telecí, min. 30% kuřecí) a vedlejší živočišné produkty (telecí: srdce, játra, plíce, kuře: srdce, žaludek, játra, krk) minerály, moučka z vaječných skořápek (0,1%), taurin

 

Deklarované jakostní znaky

Analýza: Hrubý protein 12%, oleje a tuky 5,5%, hrubá vláknina 0,4%, hrubý popel 1,8%, vlhkost 78%

 

Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3 200 iE, Vitamin E 25mg/kg, Taurin 1.000 mg/kg, zinek jako síran zinečnatý monohydrát 15 mg/kg, mangan jako síran manganatý monohydrát 3mg/kg, jód jako jodičnan vápenatý bezvodý0,75 mg/kg, selen jako seleničitan sodný 0,03 mg/kg

konz-catkitttel-200

Parametry

Typ kočky
kotě