Dry MACs Cat mono kůň
search
  • Dry MACs Cat mono kůň

Dry MACs Cat mono kůň

521 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Kompletní krmivo pro vybíravé nebo obtížněji krmitelné kočky se zvýšenými nároky a citlivostí na potravu.

Balení: 1,5kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní krmivo pro vybíravé nebo obtížněji krmitelné kočky se zvýšenými nároky a citlivostí na potravu. Jediný zdroj živočišného proteinu v tomto krmivu je koňské maso. Neobsahuje obilí. Doplňující rostlinná složka je výborně stravitelný hrášek.

 

Všechna suchá krmiva MAC´s jsou GRAIN FREE – bez obilí.

 

Všechna suchá krmiva MAC´s obsahují přírodní ingredience omezující tvorbu trichobezoárů, chlupových chomáčků v žaludku kočky.

 

Kompletní suché krmivo pro každodenní špičkové krmení dospělé kočky. Základní vyvážená strava pro nejlepší kondici, pro zdravý, dlouhý a aktivní život kočky. Velmi dobře přijímáno vybíravými a mlsnými kočkami a kočkami s poruchami příjmu potravy – alergie, hypersenzitivity, nechutenství, v nemoci, ve stresu apod.

 

MACsovy sušenky pro kočky, kompletní granulované krmivo, dají vaší kočce to, co nejvíce potřebuje a chce – maso. Na výrobu jednoho kilogramu suchého krmiva jsou spotřebovány dva i více kilogramy čerstvého masa, krmivo je velmi koncentrované, lehce stravitelné a plně využitelné. Vybrané rostlinné doplňující složky jsou jen ze žádoucích, pro kočku stravitelných a využitelných surovin.

 

Krmivo je vhodné pro všechny kategorie koček, zejména pro kočky chované v bytě. Mimořádně vhodné pro kočky sterilizované – kastrované. Všechny receptury MAC´s pro kočky jsou samozřejmě zaměřeny na prevenci chorob močových cest, mají vybalancované pH a obsah potřebných minerálů. Krmiva mají také doplněny nejlepší biologicky účinné látky v přirozené formě – vysoký obsah brusinek a dalších bylin. Všechna kočičí krmiva MAC´s jsou doplněna nepostradatelným taurinem v přiměřené kompletní dávce.

 

Pro vyvážený poměr omega mastných kyselin a dalších biologicky aktivních látek, je toto krmivo často využíváno k dosažení optimální kondice a kvality srsti v přípravě na výstavy.

 

Suchá krmiva MAC´s jsou pro kočky velmi přitažlivá a chutná. Vzhledem k vysoké stravitelnosti a využitelnosti je jejich spotřeba nízká. Kočičí organismus není zbytečně opotřebováván, kočka vytváří malý úhledný nepáchnoucí bobek, který je z kočičí toalety lehce odstranitelný. Pro zpestření života kočky můžete kdykoliv kombinovat suchá krmiva MAC´s s kapsičkami, konzervami a pamlsky stejné značky. Z výživového hlediska žádné doplňky nejsou potřebné, ale vaše kočka potřebuje i svůj společenský život, komunikaci, změny a odměny od svého člověka.

 

Krmivo je kočkami mimořádně dobře přijímáno, “je žravé“. Využívá osvědčené kanadské receptury. Je obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno bez použití živočišných a kostních mouček, bez přidaného cukru a soli a bez soji. Vyrobeno v Německu, stejně pro německou i českou kočku. Zásadně bez použití jakékoli chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

 

Ingredience

Kůň 38% (25% čerstvé koňské maso, 13% koňské maso sušené a namleté), hrášek, sušené sladké brambory*, řepkový olej, 1% lososový olej, řepná vláknina (odcukřená), brusinky*, fruktooligosacharidy (FOS), Spirulina, Yucca Schidigera. (*sušené)

 

Deklarované jakostní znaky

Hrubý protein 30%, hrubé tuky 17%, hrubý popel 9,5%, hrubá vláknina 3%, vlhkost 8%, vápník 1,67%, fosfor 1,38%, hořčík 0,1%, Omega 3 mastné kyseliny 1,21%, Omega 6 mastné kyseliny 2,72%.

 

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 20.000 IE, Vitamin D3 1.400 IE, Vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 180 mg/kg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 9 mg/kg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 75 mg/kg, mangan (jako oxid manganatý) 12 mg/kg, jód (jako jodid draselný) 1,6 mg/kg, Taurin 2.000 mg/kg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka chovaná v bytě

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       20 - 31 g

3 kg       31 - 41 g

4 kg       41 - 46 g

5 kg       46 - 53 g

6 kg       53 - 60 g

7 kg       60 - 67 g

8 kg       67 - 79 g

Dospělá aktivní kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       32 - 42 g

3 kg       42 - 55 g

4 kg       55 - 66 g

5 kg       66 - 77 g

6 kg       77 - 87 g

7 kg       87 - 96 g

8 kg       96 - 105 g

macs-kun1,5

Parametry

Typ krmiva
Bezobilné granule
Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka