Dry MACs Cat mono králík
search
  • Dry MACs Cat mono králík

Dry MACs Cat mono králík

521 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Kompletní krmivo pro vybíravé nebo obtížněji krmitelné kočky se zvýšenými nároky a citlivostí na potravu.

Balení: 1,5kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní krmivo pro vybíravé nebo obtížněji krmitelné kočky se zvýšenými nároky a citlivostí na potravu. Jediný zdroj živočišného proteinu v tomto krmivu je králičí maso. Neobsahuje obilí ani brambory. Doplňující rostlinná složka je výborně stravitelný hrášek.

 

Všechna suchá krmiva MAC´s jsou GRAIN FREE – bez obilí.

 

Všechna suchá krmiva MAC´s obsahují přírodní ingredience omezující tvorbu trichobezoárů, chlupových chomáčků v žaludku kočky.

 

Kompletní suché krmivo pro každodenní špičkové krmení dospělé kočky. Základní vyvážená strava pro nejlepší kondici, pro zdravý, dlouhý a aktivní život kočky. Velmi dobře přijímáno vybíravými a mlsnými kočkami a kočkami s poruchami příjmu potravy – alergie, hypersenzitivity, nechutenství, v nemoci, ve stresu apod.

 

MACsovy sušenky pro kočky, kompletní granulované krmivo, dají vaší kočce to, co nejvíce potřebuje a chce – maso. Na výrobu jednoho kilogramu suchého krmiva jsou spotřebovány dva i více kilogramy čerstvého masa, krmivo je velmi koncentrované, lehce stravitelné a plně využitelné. Vybrané rostlinné doplňující složky jsou jen ze žádoucích, pro kočku stravitelných a využitelných surovin.

 

Krmivo je vhodné pro všechny kategorie koček, zejména pro kočky chované v bytě. Mimořádně vhodné pro kočky sterilizované – kastrované. Všechny receptury MAC´s pro kočky jsou samozřejmě zaměřeny na prevenci chorob močových cest, mají vybalancované pH a obsah potřebných minerálů. Krmiva mají také doplněny nejlepší biologicky účinné látky v přirozené formě – vysoký obsah brusinek a dalších bylin. Všechna kočičí krmiva MAC´s jsou doplněna nepostradatelným taurinem v přiměřené kompletní dávce.

 

Pro vyvážený poměr omega mastných kyselin a dalších biologicky aktivních látek, je toto krmivo často využíváno k dosažení optimální kondice a kvality srsti v přípravě na výstavy.

 

Suchá krmiva MAC´s jsou pro kočky velmi přitažlivá a chutná. Vzhledem k vysoké stravitelnosti a využitelnosti je jejich spotřeba nízká. Kočičí organismus není zbytečně opotřebováván, kočka vytváří malý úhledný nepáchnoucí bobek, který je z kočičí toalety lehce odstranitelný. Pro zpestření života kočky můžete kdykoliv kombinovat suchá krmiva MAC´s s kapsičkami, konzervami a pamlsky stejné značky. Z výživového hlediska žádné doplňky nejsou potřebné, ale vaše kočka potřebuje i svůj společenský život, komunikaci, změny a odměny od svého člověka.

 

Krmivo je kočkami mimořádně dobře přijímáno, “je žravé“. Využívá osvědčené kanadské receptury. Je obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno bez použití živočišných a kostních mouček, bez přidaného cukru a soli a bez soji. Vyrobeno v Německu, stejně pro německou i českou kočku. Zásadně bez použití jakékoli chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

 

Ingredience

Králík 48% (králičí maso 26%, čerstvé králičí maso 22%), hrášek, sušené sladké brambory, řepkový olej, lososový olej 2%, řepná dužina odcukřená, sušené brusinky, fruktooligosacharidy (FOS), Spirulina, Yucca Schidigera.

 

Deklarované jakostní znaky

Hrubý protein 30%, hrubé tuky 18%, hrubý popel 7%, hrubá vláknina 3,5%, vlhkost 8%, vápník 1,15%, fosfor 0,9%, hořčík 0,1%, Omega 3 mastné kyseliny 1,2%, Omega 6 mastné kyseliny 2,2%.

 

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 20.000 IE, Vitamin D3 1.400 IE, Vitamin E (jako alfa-tokoferol acetát) 180 mg/kg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 5 mg/kg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 50 mg/kg, mangan (jako oxid manganatý) 7,5 mg/kg, jód (jako jodid draselný) 1 mg/kg, Taurin 1.500 mg/kg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

1 kg       27 - 32 g

1 - 2,5 kg             33 - 47 g

2,5 - 3,5 kg         48 - 65 g

3,5 - 5,5 kg         66 - 86 g

5,5 - 7 kg             87 - 112 g

macs-kral1,5

Parametry

Typ krmiva
Bezobilné granule
Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka