Nutram Total Grain Free Salmon, Trout Cat
search
  • Nutram Total Grain Free Salmon, Trout Cat

Nutram Total Grain Free Salmon, Trout Cat

391 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Bezobilné krmivo losos a pstruh, pro kočky a koťata

 

Kompletní kanadské krmivo pro náročné a citlivé kočky. Z rybího masa : losos a pstruh. Bez obilí, bez brambor a bez kuřecího masa. Vhodné i pro koťata s citlivým zažíváním. Naplňuje všechny potřeby a výživové nároky kočky v kterémkoliv životním stádiu, od rostoucího jedince až po vysoké stáří. Vhodné pro kočky chovné i sterilizované.

Balení: 1,13kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

 

BEZOBILNÉ

 

Kompletní kanadské krmivo pro náročné a citlivé kočky. Z rybího masa : losos a pstruh. Bez obilí, bez brambor a bez kuřecího masa. Vhodné i pro koťata s citlivým zažíváním. Naplňuje všechny potřeby a výživové nároky kočky v kterémkoliv životním stádiu, od rostoucího jedince až po vysoké stáří. Vhodné pro kočky chovné i sterilizované.

 

Moderní šetrná receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Luxusní kategorie - uspokojí i vybíravou a mlsnou kočku i kočku vyžadující časté změny krmiva. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.  Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života.

 

Pro kočky citlivé právě na bílkovinu z ryby vyberte bezobilný Nutram čistě z drůbeže : T22 Nutram Total Grain Free Turkey, Chicken & Duck Cat (krůta, kuře, kachna). Tato doplňující se dvojice (buď ryby , nebo drůbež) krmiv dokáže vyřešit hypersenzitivitu celé populace koček. Funkční krmivo se zaručeným a deklarovaným čistým zdrojem bílkovin celoživotně řeší problémy alergiků, bez nutnosti opakované léčby.

 

Krmivo má nízký glykemický index díky správným komplexním sacharidům z vybraných neobilných surovin, zabraňuje vzniku metabolických poruch. Výběr malého množství rostlinných složek je přizpůsobený omezené schopnosti kočky trávit rostlinné škroby. Obsahuje pouze byliny, které krmnou dávku vylepšují a doplňují.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek. 

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvé maso ze pstruha a z lososa, moučka z lososa, čistý lososový olej, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím zeleného hrášku, čočky a cizrny, dalšími plody a bylinami.  Bylinné doplňky: Mrkev, jablka, máslová dýně, quinoa, borůvky, ostružiny, kapusta, kořen čekanky, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o kočku pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS  

 

Optimální kombinace pro dospělé kočky a koťata v T24:

 

Optimální kombinace zajišťují, že kočka dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*Brusinky a celerové semínko pro zdraví močového měchýře

 

*Lososový olej a kurkumin pro posílení imunity,  pro zdravou kůži a srst

 

*Borůvky + ostružiny pro silný antioxidační účinek

 

Neobsahuje obiloviny, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě pouze z vybraných kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou dokonalou vnější kondici kočky.

 

*Významnou odlišností a znakem celostního – holistického – přístupu k doma chované kočce je úprava obsahu tuku vzhledem k domácímu stylu života kočky. Celkové snížení tuků jako zdroje energie je umožněno jejich kvalitou a současnou přítomností speciální kombinace oleje z lososa a lněného semínka. Tyto bohaté zdroje omega mastných kyselin v optimální kombinaci podporují zdravou kůži, zářivou srst a celkově vyladěný energetický metabolismus tuků, s omezením sklonu k obezitě. 

 

* Součástí receptury je bylinná prevence tvorby bezoárů a umožnění jejich snadného vylučování.Rozpustné vlákniny ze zeleného hrášku (s nízkým glykemickým indexem) a lehce stravitelné dýně podporují posun potravy střevem a usnadňují vylučování bezoárů – smotků chlupů ze žaludku.

 

*Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí úhledný bobek i nedráždivé složení moči. Byliny a vláknina pro správný průchod potravy, snadné vylučování i redukci pachů.

 

* Zdrojem správných bílkovin, uhlohydrátů a vlákniny je hrášek, čočka, cizrna, snižující glykemický index, působí jako prebiotikum a usnadňují trávení.

 

*Brusinky (přírodní regulátor pH moči - okyselení a dezinfekce) a celerové semínko (efektivní diuretikum) ve společné optimální kombinaci regulují složení moči a podporují zdravé vylučování.

 

*Kurkumin v optimální kombinaci s lososovým olejem posiluje imunitu. Další optimální kombinaci poskytují lesní plody – borůvky, ostružiny – se svým silným antioxidačním působením.

 

*Optimální kombinace blahodárných bylin poskytují jistotu prospěšného působení, projevujícího se v každodenní kondici i celoživotním zdraví.

 

* Moderní krmivo, využívající nejnovější znalosti a trendy – maximum toho, co lze kočce připravit pro její dlouhý a zdravý život. Nabízí a poskytuje hýčkající a totálně pohodový životní styl.

 

Ingredience

Pstruh bez kostí (16,5%), lososová moučka (16,2%), rybí moučka Menhaden, hrášek (12,5%), čočka (12,5%), cizrna (12,5%), řepkový olej, losos bez kostí, lososový olej (2,0%), mrkev, jablko, muškátová tykev, quinoa, brusinky (0,93%), borůvky, ostružiny, kapusty, kořen čekanky, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 36,2%, hrubé oleje a tuky 17,3%, hrubá vláknina 5,8%, vlhkost 8%, hrubý popel 8,5%, vápník 1,35%, fosfor 0,95%, omega-3 MK 1,25%, omega-6 MK min. 2,7%.

 

Energetická hodnota: 3 740 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín E 175 IU, vitamín B3 89,5 mg, vitamín A 17100 IU, vitamín B1 17,2 mg, vitamín B5 16,2 mg, vitamín B6 9,2 mg, vitamín B2 11,5 mg, beta-karoten 7,5 mg, vitamín D3 2000 IU, kyselina listová 1,9 mg, biotin 0,5 mg, vitamin B12 0,16 mg, taurin 1500 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 44,6 mg, oxid manganatý 25 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, selen produkovaný kvasinkami 11 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Kotě 2 až 6 měsíců

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       35 g

3 kg       70 g

4 kg       105 g

5 kg       140 g

6 kg       175 g

Kotě 6 až 10 měsíců

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

4 kg       80 g

5 kg       105 g

6 kg       130 g

Dospělá kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       40 g

3 kg       50 g

4 kg       65 g

5 kg       80 g

6 kg       85 g

8 kg       105 g

10 kg     130 g

Senior

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       25 g

3 kg       35 g

4 kg       50 g

5 kg       65 g

6 kg       70 g

8 kg       90 g

10 kg     120 g

T24-1,13

Parametry

Typ krmiva
Bezobilné granule
Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka
kastrované kočky
kotě