Nutram Ideal Sensitive Cat
search
  • Nutram Ideal Sensitive Cat

Nutram Ideal Sensitive Cat

278 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Krmivo pro citlivé dospělé kočky s problematickou kůží, srstí a zažíváním

 

Kompletní kanadské krmivo pro citlivé až alergické kočky, z vybraných nedráždivých, lehce stravitelných a vysoce využitelných surovin, aktivních doplňků a účinných bylin. Vhodně volenými surovinami zajišťuje kompletní nedráždivou výživu pro zdravou kůži a přirozené pohodové trávení. Vhodné k dlouhodobému i celoživotnímu použití, i pro starší kočku. Na rozdíl od klinických diet je krmivo kompletní. I alergická kočka s touto dietou může prožít dlouhý bezproblémový život bez opakovaných léčebných zásahů a bez dalších doplňků.

Balení: 1,13kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo pro citlivé až alergické kočky, z vybraných nedráždivých, lehce stravitelných a vysoce využitelných surovin, aktivních doplňků a účinných bylin. Vhodně volenými surovinami zajišťuje kompletní nedráždivou výživu pro zdravou kůži a přirozené pohodové trávení. Vhodné k dlouhodobému i celoživotnímu použití, i pro starší kočku. Na rozdíl od klinických diet je krmivo kompletní. I alergická kočka s touto dietou může prožít dlouhý bezproblémový život bez opakovaných léčebných zásahů a bez dalších doplňků.

 

K použití jako funkční krmivo pro potravně senzitivní, hypersenzitivní a alergické kočky, nebo pro kočky mlsné, se speciálními požadavky na chuť nebo změny krmiva. Vhodné pro všechny kočky chované v bytě, včetně sterilizovaných. Maximální prevence bezoárů, onemocnění močových cest, obezity a dalších civilizačních chorob koček.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.  Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Kuřecí a lososová moučka, čistý kuřecí a lososový tuk, celá vejce, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím hnědé rýže a ječných krupek.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy citlivých až alergických koček. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek.  Bylinné doplňky: Brusinky, kořen čekanky, Yucca schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o kočku pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS

 

Optimální kombinace pro dospělé kočky v I19:

 

Optimální kombinace zajišťují, že kočka dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*Brusinky a celerové semínko pro zdravé vylučování moči, proti močovým kamenům

 

*Lněné semínko a olej z lososa - zdroj Omega-3 pro zdravou kůži a zářivou srst

 

*Rozmarýn a losos – osvědčená dvojice pro posílení imunity

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě pouze z vybraných kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou vnější kondici kočky.

 

*Základem pozitivního celostního působení na potravinově citlivé jedince jsou jednoduše stravitelné proteiny z vybraných zdrojů, bohatých také na důležité omega mastné kyseliny. Imunitu posilující losos, bohatý zdroje protizánětlivě působící EPA, rozmarýn, silné antioxidanty, doprovázené optimálními kombinacemi bylin vytváří ideální podmínky pro zdravou kůži i zažívání citlivých jedinců.

 

*Brusinky (přírodní regulátor pH moči - okyselení a dezinfekce) a celerové semínko (efektivní diuretikum) ve společné optimální kombinaci regulují složení moči a podporují zdravé vylučování. *Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí úhledný bobek i nedráždivé složení moči. Součástí receptury je bylinná prevence tvorby bezoárů a umožnění jejich snadného vylučování. Byliny a vláknina pro správný průchod potravy, usnadňují vylučování a redukují pachy.

 

* Moderní krmivo – maximum toho, co lze kočce připravit pro její dlouhý a zdravý život.

 

Ingredience

Kuřecí moučka (29,3%), hnědá rýže, rýže, ječné kroupy, moučka z lososa (10%), kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), celá vejce, lněné semínko (2,4%), kuřecí vývar, řepná dužina, lososový olej (1,0%), chlorid draselný, brusinky (0,2%), kořen čekanky, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 31,2%, hrubé oleje a tuky 14,2%, hrubá vláknina 2,8%, vlhkost 8%, hrubý popel 8,5%, vápník 1,35%, fosfor 1,05%, omega-3 MK 0,72%, omega-6 MK 2,22%.

 

Energetická hodnota: 3 645 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín E 145 IU, vitamín B3 74 mg, vitamín A 14100 IU, vitamín B1 14,1 mg, vitamín B5 13,2 mg, vitamín B6 7,6 mg, vitamín B2 9,2 mg, beta-karoten 7,3 mg, vitamín D3 1890 IU, kyselina listová 1,42 mg, biotin 0,45 mg, vitamin B12 0,1 mg, taurin 1800 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 44,6 mg, oxid manganatý 25 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, selen produkovaný kvasinkami 11 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       40 g

3 kg       55 g

4 kg       70 g

5 kg       80 g

6 kg       90 g

7,5 kg    105 g

I19-1,13

Parametry

Typ krmiva
Klasické granule
Typ kočky
citlivé zažívání
dospělá kočka