Nutram Ideal Weight Control Cat
search
  • Nutram Ideal Weight Control Cat

Nutram Ideal Weight Control Cat

278 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Pro dospělé kočky – kontrola váhy

 

Kompletní kanadské krmivo pro dospělé kočky s problémy s nadváhy a obezitou a pro kočky s nižší pohyblivostí. Nízká spotřeba krmiva při nejvyšší možné stravitelnosti. Pocit zasycení pomocí speciálně navržené receptury s nízkým obsahem tuků a vysokým obsahem bílkovin a speciálních rostlinných vláknin. Vhodné pro kastrované kocoury a sterilizované kočky chované v bytě. Prevence bezoárů. Pro výbornou kondici a dlouhověkost.

Balení: 1,13kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo pro dospělé kočky s problémy s nadváhy a obezitou a pro kočky s nižší pohyblivostí. Nízká spotřeba krmiva při nejvyšší možné stravitelnosti. Pocit zasycení pomocí speciálně navržené receptury s nízkým obsahem tuků a vysokým obsahem bílkovin a speciálních rostlinných vláknin. Vhodné pro kastrované kocoury a sterilizované kočky chované v bytě. Prevence bezoárů. Pro výbornou kondici a dlouhověkost.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Obsahuje přírodní látky, které podporují spalování tuků a zamezují jejich ukládání.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá kuřecí svalovina, kuřecí moučka, moučka z lososa, čistý kuřecí a lososový tuk, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím zeleného hrášku, hnědé rýže, ovesných vloček, ječných krupek a čočky. Optimální kombinace bylinné složky ke kontrole váhy: ječné krupky a loupaný hrášek.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek.  Bylinné doplňky : Mrkev, řepa, petržel, vodní řeřicha, špenát, jablka, mrkev, oranžová dýně, granátové jablko, brusinky, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o kočku pomocí cíleného vzájemného působení.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS

 

Optimální kombinace pro dospělou kočku se sklonem k nadváze v I12:

 

Optimální kombinace zajišťují, že kočka dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

* Celerové semínko a brusinky pro podporu zdravého vylučování moči

 

*Kořen čekanky a oranžová dýně pro lepší trávení

 

*L-karnitin + celá vejce pro silné svaly a lepší metabolismus tuků

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě pouze z vybraných kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou vnější kondici kočky.

 

*Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí úhledný bobek a nedráždivé složení moči.

 

*Brusinky (přírodní regulátor pH moči - okyselení a dezinfekce) a celerové semínko (efektivní diuretikum) ve společné optimální kombinaci regulují složení moči a podporují zdravé vylučování.

 

*Vzájemně se doplňující působení lososového oleje a lněného semínka efektivně podporuje zdravou kůži a zářivou srst.

 

*Čekankový kořen podporující přirozenou mikroflóru zažívacího traktu optimálně zkombinovaný s dýní bohatou na vlákninu společně působí jako silné prebiotikum. Vláknina pomáhá pohybu v trávicím systému, vytváří pocit nasycení, klíčový pro kontrolu hmotnosti.

 

*Optimálními kombinace blahodárných bylin poskytuje jistotu prospěšného působení, projevujícího se v každodenní kondici i celoživotním zdraví.

 

Ingredience

Kuřecí moučka (33,3%), kuřecí maso bez kostí, ječné kroupy (10,0%), ovesné vločky, hrášek, hnědá rýže, moučka z lososa, čočka, řepná dužina, hrachová vláknina, kuřecí vývar, kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), lněné semínko, jablko, mrkev, lososový olej, dýně (0,30%), granátové jablko, brusinky (0,11%), kořen čekanky (0,1%), chlorid draselný, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 36,2%, hrubé oleje a tuky 10,2%, hrubá vláknina 4,5%, vlhkost 8%, hrubý popel 8,5%, vápník 1,1%, fosfor 0,9%, omega-3 MK 0,48%, omega-6 MK min. 1,23%.

 

Energetická hodnota: 3 420 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín E 155 IU, vitamín B3 82,5 mg, vitamín A 16000 IU, vitamín B1 15,8 mg, vitamín B5 15,2 mg, vitamín B6 8,8 mg, vitamín B2 11,2 mg, beta-karoten 6,0 mg, vitamín D3 2000 IU, kyselina listová 1,5 mg, biotin 0,5 mg, vitamin B12 0,1 mg, L-Carnitine 500 mg/kg, taurin 1600 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 44,6 mg, oxid manganatý 25 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, selen produkovaný kvasinkami 11 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2,5 kg    55 g

4 kg       65 g

6 kg       80 g

7,5 kg    90 g

9 kg       105 g

I12-1,13

Parametry

Typ krmiva
Klasické granule
Typ kočky
dospělá kočka
kastrované kočky
redukce váhy