Nutram Sound Adult/Senior Cat
search
  • Nutram Sound Adult/Senior Cat

Nutram Sound Adult/Senior Cat

252 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Pro dospělé a starší kočky

 

Kompletní kanadské krmivo pro dospělé i starší kočky všech plemen, chované doma i venku. Mimořádně kvalitní krmivo pro náročné, vzácné a hýčkané kočky, včetně kastrovaných. Pro lehkou stravitelnost a dostupnost kvalitních živočišných bílkovin z masa splňuje zároveň i nároky starších koček. Velmi vhodné jako celoživotní základní krmivo. Kočku nezatěžuje a neopotřebovává, udržuje ji ve výborné kondici a zdraví do vysokého věku.

Balení: 1,13kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo pro dospělé i starší kočky všech plemen, chované doma i venku. Mimořádně kvalitní krmivo pro náročné, vzácné a hýčkané kočky, včetně kastrovaných. Pro lehkou stravitelnost a dostupnost kvalitních živočišných bílkovin z masa splňuje zároveň i nároky starších koček. Velmi vhodné jako celoživotní základní krmivo. Kočku nezatěžuje a neopotřebovává, udržuje ji ve výborné kondici a zdraví do vysokého věku.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup.  Maximum, co lze připravit pro dlouhý a zdravý život kočky. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá kuřecí svalovina, kuřecí moučka, lososová moučka, čistý kuřecí a lososový tuk, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím ovesných vloček, hnědé rýže, ječných krupek a zeleného hrášku.

 

Složením, vybalancovaným pH a doplňky osvědčených bylin i přírodních antioxidantů, je krmivo připraveno pro účinnou prevenci nemocí močových cest - vhodné pro kastrované a sterilizované kočky. Prevence tvorby bezoárů a usnadnění jejich vylučování. Snadné vylučování a redukce pachů. Pro přirozenou vůni a chuť kvalitních surovin i pro tvar granulek je Nutram neodolatelně přitažlivý pro každou kočku.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné navenek. Bylinné doplňky: Jablka, mrkev, dýně, granátové jablko, brusinky, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o kočku pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS

 

Optimální kombinace pro dospělé kočky v S5:

 

Optimální kombinace zajišťují, že kočka dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*celerová semínka a brusinky pro podporu zdravého vylučování moči

 

*lněné semínko a lososový olej pro zdravou kůži a hebkou srst díky omega mastným kyselinám

 

*granátové jablko a zelený čaj pro silnou imunitu díky antioxidačním vlastnostem

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou vnější kondici kočky.

 

*Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí úhledný bobek i nedráždivé složení moči.

 

*Brusinky (přírodní regulátor pH moči - okyselení a dezinfekce) a celerové semínko (efektivní diuretikum) ve společné optimální kombinaci regulují složení moči a podporují zdravé vylučování.

 

*Vzájemně se doplňující působení lososového oleje a lněného semínka efektivně podporuje zdravou kůži a zářivou srst.

 

*Optimálními kombinace blahodárných bylin poskytuje jistotu prospěšného působení, projevujícího se v každodenní kondici i celoživotním zdraví.

 

Ingredience

Kuřecí moučka (21,2%), kuřecí maso bez kostí, moučka z lososa (10,0%), hrášek, ovesné vločky, hnědá rýže, ječné kroupy, kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), čočka, sušená Alfalfa, kuřecí vývar, hrachová vláknina, lososový olej (1%), lněné semínko (1%), jablko, mrkev, dýně, mořská řasa, chlorid draselný, granátové jablko, brusinky (0,11%), kořen čekanky, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 32,2%, hrubé oleje a tuky 15,3%, hrubá vláknina 4,7%, vlhkost 8%, hrubý popel 8%, vápník 1,1%, fosfor 0,95%, omega-3 MK 0,45%, omega-6 MK min. 2,1%.

 

Energetická hodnota: 3 700 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín E 160 IU, vitamín B3 82,2 mg, vitamín A 16100 IU, vitamín B1 16,3 mg, vitamín B5 14,9 mg, vitamín B6 8,6 mg, vitamín B2 10,0 mg, beta-karoten 6,7 mg, vitamín D3 2000 IU, kyselina listová 1,8 mg, biotin 0,5 mg, vitamin B12 0,1 mg, taurin 1600 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 44,6 mg, oxid manganatý 25 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,57 mg, selen produkovaný kvasinkami 11 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Kočka musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Dospělá kočka

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       40 g

3 kg       55 g

4 kg       70 g

5 kg       80 g

6 kg       90 g

7,5 kg    105 g

Senior

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

2 kg       25 g

3 kg       35 g

4 kg       40 g

5 kg       55 g

6 kg       70 g

7,5 kg    105 g

s5-1,13

Parametry

Typ krmiva
Klasické granule
Typ kočky
dospělá kočka