I20 Nutram Ideal Sensitive Dog
search
  • I20 Nutram Ideal Sensitive Dog

I20 Nutram Ideal Sensitive Dog

487 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním, problematickou kůží a srstí

Ke každému 11,4kg balení dostanete jako dárek provazové frisbee zdarma!

Kompletní kanadské krmivo pro náročné a citlivé psy všech plemen. Jehněcí maso jako zdroj nejkvalitnějším nealergenních bílkovin v kombinaci s dalšími přísně vybranými přírodními složkami šetrně pečuje o ty nejcitlivější psy. Krmivo je kompletní, může být proto podáváno celoživotně a pes citlivý např. na lepek (pšenice), mléčnou nebo kuřecí bílkovinu či jiné látky může na této funkční dietě prožít dlouhý bezproblémový život bez opakovaných léčebných zásahů.

Balení: 2kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo pro náročné a citlivé psy všech plemen. Jehněcí maso jako zdroj nejkvalitnějším nealergenních bílkovin v kombinaci s dalšími přísně vybranými přírodními složkami šetrně pečuje o ty nejcitlivější psy. Krmivo je kompletní, může být proto podáváno celoživotně a pes citlivý např. na lepek (pšenice), mléčnou nebo kuřecí bílkovinu či jiné látky může na této funkční dietě prožít dlouhý bezproblémový život bez opakovaných léčebných zásahů.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Někteří vybíraví psi dávají tomuto krmivu bez zvláštního zdravotního důvodu přednost, pravděpodobně pro odlišnou vůni po jehněčím mase. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.  Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá jehněčí svalovina, jehněčí a lososová moučka, čistý lososový olej, řepkový olej, celá vejce, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím hnědé rýže, ovesných vloček, ječných krupek a zeleného hrášku. Čistý tuk nealergizuje a nevyvolává reakce citlivých psů, proto lososový olej může sloužit jako chutný živočišný zdroj energie i potřebných omega mastných kyselin (i v případě, že pes je citlivý na rybu).

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek.  Bylinné doplňky : Řepná dužina, hrachové slupky, alfalfa, jablka, máslová dýně, oranžová dýně, brokolice, kořen čekanky, sušený rozmarýn a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o citlivého psa pomocí cíleného vzájemného působení. 

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS    

 

Optimální kombinace pro dospělého citlivého psa v I20:

 

Optimální kombinace zajišťují, že pes dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*jehněčí maso a dýně pro snadné, bezproblémové a šetrné trávení

 

*lososový olej a rozmarýn pro posílení imunity a silnému antioxidačnímu účinku

 

*lněné semínko a lososový olej pro zdravou kůži a krásnou srsti

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefit

 

*Funkční krmivo s vybranými přesně definovanými zdroji bílkovin, umožňující vyhnout se dráždivým složkám krmiv u potravinově citlivých psů. Nedojde tak k projevům nemoci kůže a poruchám trávení, není potřebná další léčba.

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou dokonalou vnější kondici psa.

 

*Obsahuje probiotickou živou bakteriální kulturu pro zdravé trávení.

 

*Přidaná prebiotika, včetně extraktu kořene čekanky (zdroj FOS) a mannanoligosacharidů (MOS), podporují správnou střevní mikrofloru a vylepšují trávicí funkce.

 

*Pro vyloučení rizik z dietních intolerancí je zdrojem vysoce stravitelných proteinů pouze jehněčí maso a vejce, uhlohydráty přináší vybraná rýže a ječmen.

 

*Vylepšená receptura vychází z osvědčeného krmiva Nutram True Lamb (jehněčí s rýží -  jedna z prvních hypoalergenních diet na světě), které zároveň toto krmivo na trhu nahrazuje.

 

*Celostní (holistické) působení se projevuje čistým zdravým vylučováním – nepáchnoucí bobek i nedráždivé složení moči. Byliny a vláknina pro správný průchod potravy, snadné vylučování i redukce pachů.

 

*Podporuje plné rozvinutí potenciálu psa – temperament, pohyblivost, fyzická krása a zdravý energický vzhled.

 

*Vybalancovaný aminokyselinový profil pro optimální tělesnou stavbu, zdravé svaly a vnitřní orgány.

 

*Antioxidační clona chrání proti onemocnění, je prevencí poškození buněk, zpomaluje stárnutí a spolu s dalšími mimořádnými vlastnostmi krmiva prodlužuje život psa.

 

*Trvalá podpora imunity biologicky aktivními doplňky i bylinkami.

 

*Vysoká stravitelnost snižuje únavu a opotřebení trávicího aparátu a zjednodušuje úklid po psovi.

 

*Optimální kombinace blahodárných bylin poskytují jistotu prospěšného působení, projevujícího se v každodenní kondici i celoživotním zdraví.

 

*Moderní krmivo, využívající nejnovější znalosti a trendy – maximum toho, co lze psovi připravit pro dlouhý a zdravý život. Nabízí a poskytuje hýčkající a ideálně pohodový životní styl.

 

Ingredience

Jehněčí moučka (16%), hnědá rýže (16%), ječné kroupy, rýže (16%), celá vejce, jehněčí maso bez kostí (5,7%), lososová moučka‚ řepkový olej, lněné semínko (2%), lososový olej (2%), sušená řepná dužina, hrachová vláknina, kuřecí vývar, sušená Alfalfa, chlorid draselný, jablko, tykev muškátová, dýně (0,16%), brokolice, mořská sůl, kořen čekanky, rozmarýn

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 24,2%, hrubé oleje a tuky 13,3%, hrubá vláknina 4,3%, hrubý popel 7,5%, vlhkost 8,0%, vápník 1,05%, fosfor 0,82%, omega-3 MK 0,95%, omega-6 MK 2,6%.

 

Energetická hodnota: 3 600 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (kg):

Vitamín E 155 IU, vitamín A 11800 IU, vitamín D3 1250 IU, vitamín B3 37,2 mg, vitamín B5 15 mg, vitamín B1 7,2 mg, vitamín B2 6,2 mg, beta-karoten 7,0 mg, vitamín B6 3,8 mg, kyselina listová 1,2 mg, biotin 0,4 mg, vitamín B12 0,04 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 23,8 mg, oxid manganatý 12,4 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,3 mg, selen produkovaný kvasinkami 36,7 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

5 kg       105 g

10 kg     175 g

15 kg     235 g

20 kg     290 g

30 kg     395 g

40 kg     490 g

50 kg     580 g

Méně aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

5 kg       70 g

10 kg     120 g

15 kg     160 g

20 kg     195 g

30 kg     260 g

40 kg     330 g

50 kg     395 g

I20

Parametry

Druh psa
Citlivé zažívání
Typ krmiva
Klasické granule
Velikost psa
Malý
Střední
Velký