S9 Nutram Sound Lamb Adult Dog
search
  • S9 Nutram Sound Lamb Adult Dog

S9 Nutram Sound Lamb Adult Dog

339 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Krmivo pro dospělé psy z jehněčího masa

Ke každému 11,4kg balení dostanete jako dárek provazové frisbee zdarma!

Kompletní kanadské krmivo z jehněčího masa pro dospělé psy všech plemen. Nejvyšší kvalita, sestaveno pro naplnění všech potřeb dospělého psa s běžnou i zvýšenou aktivitou. Velmi přitažlivé a chutné díky nenáhražkovým kanadským surovinám – pravé maso a živočišné tuky.  Vyznačuje se vysokou využitelností, lehkou stravitelností, přirozenou vůní a chutností a nízkou spotřebou.

Balení: 2kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo z jehněčího masa pro dospělé psy všech plemen. Nejvyšší kvalita, sestaveno pro naplnění všech potřeb dospělého psa s běžnou i zvýšenou aktivitou. Velmi přitažlivé a chutné díky nenáhražkovým kanadským surovinám – pravé maso a živočišné tuky.  Vyznačuje se vysokou využitelností, lehkou stravitelností, přirozenou vůní a chutností a nízkou spotřebou.

 

Jehněčí svalovina a jehněčí moučka jako zdroj plnohodnotných a lehce stravitelných bílkovin pro citlivé až alergické psy. Jehněčí maso je lehce stravitelný protein vhodný i pro vysoce citlivé, hypersenzitivní psy, psy nemocné nebo vybíravé a zejména pro psy s alergiemi. Krmivo kompletně pokrývá veškeré potřeby psa. Zdravý i obtížně krmitelný pes může s tímto krmivem prožít plnohodnotný dlouhý život bez léčení.

 

Vzhledem ke svým vlastnostem je krmivo vhodné i pro velmi zatížené psy – sportovní a pracovní výkony, stres, fyzická a psychická zátěž, dosažení výstavní kondice. Pro nízkou spotřebu danou kompletní využitelností je také velmi ekonomické. Krmivo psa nezatěžuje a neopotřebovává, udržuje jej ve výborné kondici a zdraví do vysokého věku.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.  Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života. Mimořádné krmivo i díky vybraným přílohovým surovinám (ječné krupky, hrášek a máslová dýně).

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá jehněčí svalovina, jehněčí a kuřecí moučka, čistý kuřecí a lososový tuk, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím hnědé rýže, ovesných vloček, ječných krupek, zeleného hrášku a lněného semínka.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek.  Bylinné doplňky: Řepná dužina, alfalfa, jablka, lněné semínko, máslová a oranžová dýně, brokolice, kořen čekanky a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o psa pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS    

 

Optimální kombinace speciálních plodů a bylin pro dospělého psa v S9:

 

Optimální kombinace zajišťují, že pes dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*Dýně + kořen čekanky pro správné trávení a podporu střevní mikroflóry

 

*Lososový olej + lněné semínko pro kvalitní srst a zdravý vzhled díky omega mastným kyselinám

 

*Lososový olej + rozmarýn pro posílení imunity, pro silné antioxidační vlastnosti a protizánětlivý účinek

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou dokonalou vnější kondici psa.

 

*Novozélandské jehněčí maso v kvalitě pro lidskou spotřebu dodává krmivu vysokou stravitelnost a přirozenou přitažlivou chuť a vůni.

 

*Tuk v krmivu je kuřecí. Je pro psa chutný, dává krmivu přirozenou vůni a je skvěle využitelný. Čistý tuk nemůže být příčinou citlivých reakcí, tuk nealergizuje.

 

*Krmivo podporuje plné rozvinutí potenciálu psa – temperament, pohyblivost, fyzická krása a zdravý energický vzhled.

 

*Obsahuje probiotickou živou bakteriální kulturu pro zdravé trávení. Přidaná prebiotika, včetně extraktu kořene čekanky (zdroj FOS a MOS), podporují správnou střevní mikroflóru a vylepšují trávicí funkce.

 

*Antioxidanty posilují přirozenou obranyschopnost. Antioxidační clona chrání proti onemocnění, je prevencí poškození buněk, zpomaluje stárnutí a spolu s dalšími mimořádnými vlastnostmi krmiva prodlužuje život psa.

 

*Vybalancovaný aminokyselinový profil, esenciální mastné kyseliny pro zdravou kůži a srst, podporu imunity. Trvalá podpora imunity biologicky aktivními doplňky i bylinkami.

 

* Nižší glykemický index – správné postupné trávení díky vybraným bylinám

 

* Vysoká stravitelnost snižuje únavu a opotřebení trávicího aparátu a zjednodušuje úklid po psovi

 

*Moderní krmivo využívající nejnovější znalosti a trendy – maximum toho, co lze psovi připravit pro dlouhý a zdravý život

 

Ingredience

Jehněčí moučka (12%), jehněčí maso bez kostí (10,5%), kuřecí moučka‚ ječné kroupy (10,2%), hnědá rýže, ovesné vločky, hrášek, čočka, kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), sušená řepná dužina, kuřecí vývar, sušená Alfalfa, lněné semínko (1,8%), lososový olej (1,5%), jablko, dýně (0,3%), brokolice, muškátová tykev, chlorid draselný, sůl, kořen čekanky (0,1%), glukosamin hydrochlorid, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 26,2%, hrubé oleje a tuky 15,2%, hrubá vláknina 5,2%, hrubý popel 8,5%, vlhkost 8,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, omega-3 MK 0,55%, omega-6 MK 2,5%, glukosamin 600mg/kg.

 

Energetická hodnota: 3 685 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (kg):

Vitamín E 155 IU, vitamín A 13100 IU, vitamín D3 1300 IU, vitamín B3 42,5 mg, vitamín B5 14,8 mg, vitamín B1 9,2 mg, vitamín B2 7,6 mg, beta-karoten 7,1 mg, vitamín B6 4,9 mg, kyselina listová 1,7 mg, biotin 0,3 mg, vitamín B12 0,05 mg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 23,8 mg, oxid manganatý 12,4 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,3 mg, selen produkovaný kvasinkami 36,7 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

5 kg       105 g

10 kg     170 g

15 kg     225 g

20 kg     282 g

30 kg     380 g

40 kg     475 g

50 kg     560 g

60 kg     630 g

Méně aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

5 kg       70 g

10 kg     105 g

15 kg     160 g

20 kg     200 g

30 kg     265 g

40 kg     315 g

50 kg     380 g

60 kg     435 g

S9

Parametry

Druh psa
Aktivní a pracující pes
Citlivé zažívání
Dospělý pes
Typ krmiva
Klasické granule
Velikost psa
Malý
Střední
Velký