S8 Nutram Sound Large Breed Adult Dog
search
  • S8 Nutram Sound Large Breed Adult Dog

S8 Nutram Sound Large Breed Adult Dog

1 296 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Krmivo pro dospělé psy velkých plemen

Ke každému 11,4kg balení dostanete jako dárek provazové frisbee zdarma!

Kompletní kanadské krmivo nejvyšší kvality pro každého dospělého psa velkého a obřího plemene s běžnou i zvýšenou aktivitou. Vysoká stravitelnost a chutnost, biologické doplňky. Lehce stravitelné, velmi chutné díky nenáhražkovým kanadským surovinám – pravé maso, živočišné tuky a funkční byliny.Vzhledem ke svým vlastnostem je vhodné i pro velmi zatížené psy – sportovní a pracovní výkony, stres, fyzická a psychická zátěž, dosažení výstavní kondice. Pro nízkou spotřebu danou kompletní využitelností je také velmi ekonomické.

Balení: 11,40kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo nejvyšší kvality pro každého dospělého psa velkého a obřího plemene s běžnou i zvýšenou aktivitou. Vysoká stravitelnost a chutnost, biologické doplňky. Lehce stravitelné, velmi chutné díky nenáhražkovým kanadským surovinám – pravé maso, živočišné tuky a funkční byliny.Vzhledem ke svým vlastnostem je vhodné i pro velmi zatížené psy – sportovní a pracovní výkony, stres, fyzická a psychická zátěž, dosažení výstavní kondice. Pro nízkou spotřebu danou kompletní využitelností je také velmi ekonomické.

 

Vyvážený obsah všech potřebný živin pokrývá veškeré zvýšené nároky velkých psů. Větší granule usnadňují příjem potravy, zabraňují nadměrnému polykání vzduchu a následné plynatosti. Krmivo psa nezatěžuje a neopotřebovává, udržuje jej ve výborné kondici a zdraví do vysokého věku.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.  Menší opotřebení organismu pro prodloužení délky života.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá kuřecí svalovina, kuřecí moučka, lososová moučka, vejce, čistý kuřecí a lososový tuk, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím hnědé rýže, mrkve, ovesných vloček, ječných krupek, zeleného hrášku a řepné vlákniny.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek. Bylinné doplňky : alfalfa, lněné semínko, jablka, mrkev, špenát, heřmánek, granátové jablko, kořen čekanky, máta, kurkuma a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o psa pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

OPTIMUM COMBINATIONS

 

Optimální kombinace speciálních plodů a bylin pro dospělého psa velkého plemene v S8:

 

Optimální kombinace zajišťují, že pes dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*kořen čekanky + máta pro správné trávení, pro podporu střevní mikroflóry a pohodlné vyprazdňování

 

*kurkuma + lososový olej pro protizánětlivé vlastnosti a lepší pohyblivost

 

*heřmánek + špenát pro schopnost relaxace a rovnováhu v organismu

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefit

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou dokonalou vnější kondici psa.

 

*Velmi chutné, vysoce stravitelné: vyrobené z kvalitního kuřecího masa určeného pro výživu lidí.

 

*Podporuje plné rozvinutí potenciálu psa – temperament, pohyblivost, fyzická krása a zdravý energický vzhled.

 

*Vybalancovaný aminokyselinový profil pro optimální tělesnou stavbu, zdravé svaly a vnitřní orgány, vyvážený obsah energie umožňuje kontrolu hmotnosti i snížení rizik poškození kostí a kloubů

 

*Antioxidační clona chrání proti onemocnění, je prevencí poškození buněk, zpomaluje stárnutí a spolu s dalšími mimořádnými vlastnostmi krmiva prodlužuje život psa.

 

* Trvalá podpora imunity biologicky aktivními doplňky i bylinkami (např. čekanka, zdroj FOS). *Bylinné složky krmivo zchutňují, mají kladný vliv na trávení a snižují tvorbu plynů ve střevě

 

*Glukosamin a chondroitin pomáhá chránit namáhané klouby těžkých psů před poškozením

 

* Nižší glykemický index – správné postupné trávení díky vybraným bylinám

 

* Vysoká stravitelnost snižuje únavu a opotřebení trávicího aparátu a zjednodušuje úklid po psovi

 

*Moderní krmivo využívající nejnovější znalosti a trendy – maximum toho, co lze psovi připravit pro dlouhý a zdravý život

 

Ingredience

Kuřecí moučka (12,3%), kuřecí maso bez kostí (10,2%), ovesné vločky (10,2%), hnědá rýže, hrášek, čočka, ječné kroupy, kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), sušená řepná dužina, loupaný hrášek, celá vejce (3%), lněné semínko, sušená Alfalfa, kuřecí vývar, lososový olej (1,5%), jablko, mrkev, dýně, chlorid draselný, granátové jablko, brusinky, sůl, kořen čekanky (0,1%), glukosamin hydrochlorid, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 23,2%, hrubé oleje a tuky 13,2%, hrubá vláknina 5,4%, hrubý popel 7,5%, vlhkost 8,0%, vápník 0,7%, fosfor 0,65%, omega-3 MK 0,52%, omega-6 MK 1,8%, glukosamin 600mg/kg.

 

Energetická hodnota: 3 545 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY (kg):

Vitamín E 168 IU, vitamín A 12800 IU, vitamín D3 1320 IU, vitamín B3 39,1 mg, vitamín B5 14,9 mg, vitamín B1 8,1 mg, vitamín B2 7,2 mg, beta-karoten 6,3 mg, vitamín B6 5,1 mg, kyselina listová 1,1 mg, biotin 0,4 mg, vitamín B12 0,04 mg, L-Carnitin 500 mg/kg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 23,8 mg, oxid manganatý 12,4 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,3 mg, selen produkovaný kvasinkami 36,7 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

20 kg     300 g

30 kg     400 g

40 kg     500 g

50 kg     565 g

60 kg     665 g

70 kg     750 g

Méně aktivní pes

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

20kg      200 g

30 kg     275 g

40 kg     335 g

50 kg     400 g

60 kg     450 g

70 kg     500 g

S8

Parametry

Druh psa
Aktivní a pracující pes
Dospělý pes
Typ krmiva
Klasické granule
Velikost psa
Velký