S3 Nutram Sound Large Breed Puppy
search
  • S3 Nutram Sound Large Breed Puppy

S3 Nutram Sound Large Breed Puppy

1 383 Kč
Dodání do 2 pracovních dní

Krmivo pro štěňata velkých plemen

Ke každému 11,4kg balení dostanete jako dárek provazové frisbee zdarma!

Kompletní suché kanadské krmivo s ověřenou recepturou pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů. Vysoce energetické krmivo nejvyšší dosažitelné kvality, se zvýšeným obsahem bílkovin, poskytuje kompletní a vyváženou výživu odpovídající všem potřebám štěněte a rostoucího mladého psa. Vhodné pro březí a kojící feny. Také pro psy zotavující se po nemoci nebo po intenzívním fyzickém výkonu.

Balení: 11,40kg
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Při nákupu nad 1000,- doprava zdarma!

Popis produktu

Kompletní kanadské krmivo s ověřenou recepturou pro správný růst a vývoj štěňat a mladých psů velkých a obřích plemen. Vysoce energetické krmivo nejvyšší dosažitelné kvality, se zvýšeným obsahem bílkovin a minerálů, poskytuje kompletní a vyváženou výživu odpovídající všem potřebám štěněte a rostoucího mladého psa. Vhodné pro březí a kojící feny. Také pro psy zotavující se po nemoci nebo po intenzívním fyzickém výkonu.

 

Vyvážená hladina proteinů, tuků a energie kompletně naplňuje všechny nároky aktivních a rostoucích štěňat a pokryje i mimořádné potřeby rychlého růstu štěňat obřích plemen. Podpora vývoje tkání, včetně mozku a nervů, pro schopnost učit se a přijímat správné návyky včetně hygienických. Mimořádně vysoká stravitelnost a přirozená chutnost.

 

Moderní receptura s využitím celostní medicíny - holistický přístup. 100% přírodní – zásadně bez použití chemie. Díky vybraným surovinám a vysokému obsahu pravého masa kompletně vyživuje nejen vyvíjející se organismus rostoucího psa, je také základním krmivem pro kojící a březí feny. Vysoká využitelnost, lehká stravitelnost, nízká spotřeba.

 

Základem jsou vybrané kvalitní suroviny: Čerstvá kuřecí svalovina, kuřecí moučka, lososová moučka, vejce, čistý kuřecí a lososový tuk, žádné vedlejší produkty. Doplněno malým množstvím hnědé rýže, ovesných vloček, ječných krupek, zeleného hrášku a lněného semínka.

 

Správná kombinace speciálních plodů a vybraných bylin pozitivně ovlivňuje všechny vnitřní procesy. Výsledkem maximální péče zevnitř je vynikající kondice, špičkový vzhled a zdraví viditelné i navenek.  Bylinné doplňky: Řepná vláknina, rajčata, jablka, mrkev, lososový olej, oranžová dýně, lněné semínko, granátové jablko, kořen čekanky, vláknina psyllium, špenát, celerová semínka a další vybrané suroviny, nadstandardně pečují o psa pomocí cíleného vzájemného působení.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

 

 

Optimum Combinations

 

Optimální kombinace speciálních plodů a bylin pro štěně velkého plemene v S3:

 

Optimální kombinace zajišťují, že pes dostává v krmivu maximum nutričních benefitů z každé suroviny a navíc PLUS výhody z jejich kombinací.

 

*celá vejce, masové proteiny a L-karnitin pro zdravé silné svaly

 

*granátové jablko + kurkumin pro posílení imunity

 

*lososový olej + lněné semínko pro podporu vnímání a učení - DHA, kvalitní srst a zdravý vzhled

 

Neobsahuje pšenici, kukuřici, brambory a sóju.

 

Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin.

 

 

 

Plus benefity

 

*Mimořádně kvalitní krmivo Nutram svými bylinnými doplňky zlepšuje vnitřní procesy a poskytuje tak dokonalý životní pocit i viditelnou dokonalou vnější kondici psa.

 

*Pečlivě vybalancované proteiny, energie, kalcium a fosfor pro dosažení ideální růstové křivky

 

*Podpora růstu vybalancovaným příjmem aminokyselin, vitamínů a minerálů.

 

*Olej z kanadského lososa dodává DHA a omega-3 mastné kyseliny pro dokonalý vývoj mozku a zraku.

 

*Obsah glukosaminu a chondroitinu - nezbytné pro dokonalou stavbu kloubní tkáně

 

*Kořen čekanky a psyllium ovlivňuje správný průběh trávení zejména v kritické době přechodu z mateřské výživy na pevnou stravu.

 

*Skvělá ochrana antioxidanty posiluje imunitní systém a působí antistresově při růstu a nabírání nových zkušeností.

 

*Moderní krmivo využívající nejnovější znalosti a trendy – maximum toho, co lze psovi připravit pro dlouhý a zdravý život.

 

Ingredience

Kuřecí moučka (18%), kuřecí maso bez kostí, ovesné vločky (10,3%), hrášek, hnědá rýže, ječné kroupy, čočka, kuřecí tuk (stabilizovaný vit. E), sušená Alfalfa, sušená řepná dužina, kuřecí vývar, quinoa (1,2%), lněné semínko (1,2%), lososový olej (1,2%), celá vejce (1,2%), jablko, mrkev, dýně, chlorid draselný, kořen čekanky, granátové jablko, brusinky, sůl, Psyllium, Yucca Schidigera, špenát, celerová semínka, máta peprná, heřmánek, kurkuma, zázvor, rozmarýn.

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 25,5%, hrubé oleje a tuky 14,1%, hrubá vláknina 4,7%, hrubý popel 7,8%, vlhkost 8,0%, DHA 0,025%, EPA 0,035%, vápník 1,21%, fosfor 1,1%, omega-3 MK 0,45%, omega-6 MK 2,1%.

 

Energetická hodnota: 3 615 kcal / kg

 

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín E 165 IU, vitamín A 12900 IU, vitamín D3 1350 IU, vitamín B3 41,7 mg, vitamín B5 15,2 mg, vitamín B1 8,9 mg, vitamín B2 8,2 mg, beta-karoten 6,2 mg, vitamín B6 4,8 mg, kyselina listová 1,45 mg, biotin 0,5 mg, vitamín B12 0,08 mg, L-carnitine 500 mg/kg, síran železnatý monohydrát 200 mg, oxid zinečnatý 135,4 mg, síran měďnatý pentahydrát 23,8 mg, oxid manganatý 12,4 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,3 mg, selen produkovaný kvasinkami 36,7 mg.

 

Dávkování

Spotřeba se může lišit podle plemene, stáří, pohlaví, aktivity a požadované kondice. Pes musí mít vždy k dispozici vodu. Krmivo je kompletní, žádné vitamíny nebo minerální doplňky nejsou potřebné

Obal uzavírejte a skladujte na suchém chladném místě

Pro vaši jistotu kontrolujte data uváděná na obalu: datum spotřeby, hmotnost a krmné návody, včetně důležitých údajů o výrobní šarži, místu a zemi výroby

Štěně 1 až 4 měsíce

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

5 kg       175 g

10 kg     300 g

15 kg     405 g

20 kg     500 g

Štěně 4 až 8 měsíců

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

10 kg     235 g

15 kg     315 g

20 kg     395 g

30 kg     540 g

Štěně 8 až 12 měsíců

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

20 kg     350 g

30 kg     470 g

40 kg     580 g

50 kg     680 g

Štěně 12 až 18 měsíců

HMOTNOST       DENNÍ KRMNÁ DÁVKA

20 kg     300 g

30 kg     405 g

40 kg     500 g

50 kg     590 g

S2-11,4

Parametry

Druh psa
Štěně
Typ krmiva
Klasické granule
Velikost psa
Velký